PS as çerekun e votave për Këshilltar në Këlcyrë por mbetet forcë e parë

Partia Socialiste ka 22.78% të votave në Këlcyrë për Këshillin Bashkiak por mbetet forcë e parë. E dyta vin Aleanca Demokratike me 13.31% ndërsa partitë e tjera kanë: P.E.SH 2.47%, ABDE 3.91%, AAK 2.94%, PDS 4.16%, P.R.D.SH 2.69%, ADK 12.88%, ADS 3.19%, FRD 11.76%, PASH 6.17%, PSD 5.24%, P.M.D.P.SH 6.56%. 


Lajmi kryesor:

Përfundon numërimi/ Si ndahen anëtarët e Këshillave bashkiak në gjithë Shqipërinë


  • Sondazhi i ditës:

    BE heq kufizimet dhe pak raste ditore, a mendoni se mbaroi pandemia në Shqipëri?×

Lajmi i fundit

John

Frrok Çupi në Repolitix: Berisha 'tirani' i fundit në Ballkan, pas Millosheviç dhe Izetbekoviç, prandaj është e vëmendshme Amerika