PS dominon Këshillin Bashkiak në Kuçovë, ndiqen nga socialistët e moderuar

Partia Socialiste dominon Këshillin Bashkiak të Këlcyrës me 82.28%  ndërsa partitë e tjera:PDS 6.06%AD 3.13%PSM 7.27%.


Lajmi kryesor:

Përfundon numërimi/ Si ndahen anëtarët e Këshillave bashkiak në gjithë Shqipërinë


  • Sondazhi i ditës:

    BE heq kufizimet dhe pak raste ditore, a mendoni se mbaroi pandemia në Shqipëri?×

Lajmi i fundit

John

Frrok Çupi në Repolitix: Berisha 'tirani' i fundit në Ballkan, pas Millosheviç dhe Izetbekoviç, prandaj është e vëmendshme Amerika