PS dominon Këshillin Bashkiak në Memaliaj, ndiqet nga PSD

PS dominon edhe në bashkinë Memaliaj ku ka fituar Këshillin Bashkiak me 77.76% të votave. Ajo ndiqet nga PDS me 8.47% ndërsa dy partitë e tjera kanë ADS 6.77% dhe PKD 7%.


Lajmi kryesor:

Përfundon numërimi/ Si ndahen anëtarët e Këshillave bashkiak në gjithë Shqipërinë


  • Sondazhi i ditës:

    BE heq kufizimet dhe pak raste ditore, a mendoni se mbaroi pandemia në Shqipëri?×

Lajmi i fundit

John

Frrok Çupi në Repolitix: Berisha 'tirani' i fundit në Ballkan, pas Millosheviç dhe Izetbekoviç, prandaj është e vëmendshme Amerika