PS-ja merr më shumë se gjysmën e Këshillit Bashkiak të Kolonjës

PS-ja merr më shumë se gjysma në Këshillin Bashkiak të Kolonjës. Ajo ndiqet nga PSD dhe AAK, përkatësisht me 15.6% dhe 6.21%.


Lajmi kryesor:

Përfundon numërimi/ Si ndahen anëtarët e Këshillave bashkiak në gjithë Shqipërinë


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    BE heq kufizimet dhe pak raste ditore, a mendoni se mbaroi pandemia në Shqipëri?×

Lajmi i fundit

John

Frrok Çupi në Repolitix: Berisha 'tirani' i fundit në Ballkan, pas Millosheviç dhe Izetbekoviç, prandaj është e vëmendshme Amerika