'Qenke langaraq ti! Kalama!', Lita kapet me Dhulin: Pyete Lulin, se në Himarë ka qenë me mua

 

Debati i ashpër u zhvillua në Frontline, teksa Skerdjan Dhuli dhe Lavdrim Lita u kapën për Fredi Belerin, kur po flitej për megaoperacionin e SPAK, që sipas Dhulit u godit shtabi elektoral të Edi Ramës.

Ndërsa Lita mendon se SPAK ka goditur më herët edhe shtabin elektoral të Fredi Belerit. Por më pas në fjalën e Litës, ndërhyri Dhuli.

Lita: Është e vërtetë që u shkatërrua shtabi elektoral i Edi Ramës! Shkatërroi edhe shtabin elektoral të Belerit.

Dhuli: Pyete Lulin se në Himarë..

Lita: Qenke lëngaraq fare ti! Kalama! Qenke kalama!

Dhuli: Pyete Lulin që në Himarë ishte me mua.

Lita: Je i përfshirë në shtabin elektoral ti?

Dhuli: Po dhe kam qenë në përgjim. Mos më bëj goditje nën brez të këtij lloji. Luli yt ishte me mua në Himarë. Mos më bëjë të tilla goditje. Me mua funksionon një gjë, xhepa të pastër.


Lajmi kryesor:

Dumani para Ligjeve/ Poli Hoxha në Frontline: Revoltohem me analistët që e sulmojnë! Debat i ashpër me Dhulin: Në SPAK ka edhe të kapur


G.K/KT/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria humb me Italinë, a ka shanse të kalojë grupin në Euro 2024?×

Lajmi i fundit

Durrës, shiste kanabis në zonën e Nishtullës, arrestohet 30-vjeçari

Durrës, shiste kanabis në zonën e Nishtullës, arrestohet 30-vjeçari