POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Rama mbledh ministrat në Elbasan, PD e pret me protestë, hidhen tymuese (VIDEO)

Një grup qytetarësh po protestojnë jashtë ambienteve ku po zhvillohet mbledhja informale e Qeverisë në Labinot të Elbasanit. Report Tv mëson se protestuesit janë simpatizantë të Partisë Demokratike. Ata kanë ndezur tymuese si dhe kanë bërë thirrje kundër kryeministrit Edi Rama. Në mesin e tyre ndodhet edhe deputeti demokrat, Luçiano Boçi.

l.q.
Komento