Rama poston foto me të birin nga bregdeti, 'plasin' komentet atdhedashëse

Rama poston foto me të birin nga bregdeti, 'plasin' komentet atdhedashëse

Kryeministri Rama me të birin

Kryeministri Edi Rama ka postuar në rrjetin e tij social “Facebook” një foto me të birin, Zaho. Në foton e postuar Rama me gishtin tregues po i tregon diçka djalit, ndërkohë duket pejsazhi bregdetar ku familja ka zgjedhur të kalojë këtë ditë pushimi.

Kjo foto duket se ka ndezur mesazhe atdhedashëse nga ana e komentuesve, të cilët i shkruajnë kryeministrit që ta mësojë djalin se andej është Çamëria, pjesë e Shqipërisë.

Kryeministri Edi Rama ka qenë gjithmonë mjaft i rezervuar kur bëhet fjalë për Zahon, djalin e tij rreth 4-vjeç, fytyrën e të cilit nuk e ka treguar kurrë për kamerat.

Postimi i Ramës:

(Komentet në postimin e Ramës)

 

(Komentet në postimin e Ramës)

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Gjykata e Apelit i jep vulën e PD-së Berishës, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Balla dhe Sveçla në Pikën Kufitare të Morinës: 'Bien' kufijtë mes Shqipërisë e Kosovës

Balla dhe Sveçla në Pikën Kufitare të Morinës: 'Bien' kufijtë mes Shqipërisë e Kosovës