Rama publikon pamjet, ja momenti kur dorë për dore me Linda Ramën priten nga Mbreti Felipe VI i Spanjës e Mbretëresha Letizia

 

Kryeministri Edi Rama, ka ndarë në Facebook një video, ku tregon një moment nga pritja e organizuar mbrëmë nga Mreti Filipe V li Spanjës dhe Mbretëresha Letizia. Ai shfaqet teksa ecën dorë për dore me bashkëshorten e tij, Linda Rama. 

1656483907_WhatsAppImage20220629at8.05.12AM.jpeg


Lajmi kryesor:

Rama në Samitin e NATO-s në Madrid, takon Biden e Stoltenberg: Presidenti i SHBA, fjalët më të mira për Shqipërinë! Kosova të ftohet në Mekanizmin e Paqes


B.K./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A po menaxhohet si duhet situata me zjarret në vend?×

Lajmi i fundit

Rrufeja godet banesat e dy vëllezërve në fshatin Molisht të Beratit, përfshihen nga flakët, familjarët shpëtojnë mrekullisht

Rrufeja godet banesat e dy vëllezërve në fshatin Molisht të Beratit, përfshihen nga flakët, familjarët shpëtojnë mrekullisht