Rama publikon videon dhe krahason militantët e PD në vitin 2001 dhe 2021: Gjeni ndryshimin

Militanti i Partisë Demokratike

Kryeministri Edi Rama përmes një videoje të publikuar në rrjetin e tij social Instagram, ka ironizuar duke krahasuar militantët e PD-së në vitin 2001 dhe 2021.

“Gjeni ndryshimin”, shkruan kryeministri krah videos, ku shfaqen militantë të Partisë Demokratike në vitin 2001 dhe vitin 2021, të cilët sipas Ramës edhe përse kanë kaluar 20 vite nuk kanë ndryshuar shumë.

I vetmi ndryshim i cili evidentohet në pamjet e videos së publikuar, janë makina luksoze të militantëve të 2021, në një kohë kur kryedemokrati Basha akuzon gjithë ditën se vendi po varfërohet çdo ditë.

 

J.GJ./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Përmirësimi i situatës nga COVID-19, a mendoni se duhet të lehtësohen masat kufizuese?

Komento

Komente

  • Ben: 19/04/2021 18:58

    Rames ti rruni trapin

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Detajet, si u arrestua efektivi dhe 2 trafikantët! Kokaina u soll nga polici, mbi të shkruhej BARON