Rama uron 7 marsin: Gëzuar mësues të dashur, me përulësinë e mirënjohjen e madhe ndaj jush! Piktura e veçantë që postoi

Rama uron 7 marsin: Gëzuar mësues të dashur, me përulësinë e mirënjohjen e madhe ndaj jush! Piktura e veçantë që postoi

1678103629_finalprojekt.00584510.Still025.jpg

Kreu i qeverisë, Edi Rama ka uruar 7 marsin me pikturën e një nxënëseje në klasën e 7-të që tregon një vajzë të diplomuar ndërsa në brendësi është me mësuesen që kontribuon në dijet e saj.

“MIRËMËNGJES

Gëzuar "7 Marsin" mësues të dashur, me përulësinë e mirënjohjen më të madhe ndaj Jush”, shkroi Rama.


Lajmi kryesor:

7 marsi/ Nxënësit lule e dhurata mësuesve! Nuk mungojnë as zarfe me para! Nxënësja: Kam dhuruar një buqetë dhe ca lekë


A.M./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Kush do të fitojë zgjedhjet në bashkinë e Kukësit?×

Lajmi i fundit

Vrasja e policit në veri të Kosovës, Osmani ndërpret vizitën në New York

Vrasja e policit në veri të Kosovës, Osmani ndërpret vizitën në New York