Regjisori Eduard Grishaj tregon 2 banorët më tekanjoz këtë sezon

Regjisori Eduard Grishaj tregon 2 banorët më tekanjoz këtë sezon

Regjisori Eduard Grishaj

Regjisori Eduard Grishaj ka treguar se Olta Gixhari ka qenë një nga banorët më tekanjoze.

Në emisionin “Fun Club”, Grishaj është shprehur se përveç saj, edhe Tan Brahimi ka qenë po ashtu shumë i vështirë për t’u menaxhuar.

 “Olta Goxhari ka qenë një nga banoret më tekanjoze. Por ka pasur dhe të tjerë tekanjozë. Vendin e dytë e mban Tan Brahimi, shumë problematik. Erdhi një moment që m’u bë si fëmija në kopësht. Vetëm më thërrisnin: O Edi ky Tan Brahimi do të dalë. Thoshte dua të dal… jo se nuk po dal, ose po dal… ka qenë më i bezdisshmi”, tha Grishaj.

Ai ka treguar se ky Big Brother do të jetë një mësim për të.

“Shumë të llastuar kanë qenë këtë vit, por do zëmë mend për vitet e tjera”.

B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Ndryshe nga biznesi i vogël profesionet e lira do të tatohen, si ju duket?×

Lajmi i fundit

Ndarja nga jeta e Giorgio Napolitanos, mesazh ngushëllimi nga Begaj: Shqiptarët do ta kujtojnë gjithmonë për mbështetjen e tij në rrugën drejt BE

Ndarja nga jeta e Giorgio Napolitanos, mesazh ngushëllimi nga Begaj: Shqiptarët do ta kujtojnë gjithmonë për mbështetjen e tij në rrugën drejt BE