Reja bën ndryshimin e parë, futet në lojë Armando Broja! Shikoni reagimin e tifozëve (VIDEO)

 

Reja bën ndryshimin e parë, futet të lojë Armando Broja. Del Myrto Uzuni. Stadiumi shpërthen në duartrokitje. 


Lajmi kryesor:

Ëndërr kuqezi e plagosur në 'Air Albania', Shqipëria humb me Poloninë! Incidenti i rëndë me shishet në fushë, shiten brenda në stadium ndërkohë që nga jashtë nuk lejohen


B.K./KT/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Takimi i 7 mes dy qeverive Shqipëri-Kosovë dhe 16 marrëveshjet e nënshkruara i konsideroni:×

Lajmi i fundit

John

Rusia dhe Kina kundërshtojnë Samitin e Demokracisë si pengesë të modernizmit:Produkt i mentalitetit të Luftës së Ftohtë