Rezarta Shkurta shtatzënë?! Pas mohimit të lajmit pak muaj më parë, këngëtarja shfaqet me barkun e rrumbullakosur (Foto)

Rezarta Shkurta shtatzënë?! Pas mohimit të lajmit pak muaj më parë, këngëtarja shfaqet me barkun e rrumbullakosur (Foto)

Rezarta Shkurta, këngëtare dhe Ermal Hoxha, bashkëshorti i saj, me vajzën e tyre

Këngëtarja Rezarta Shkurta është në qendër të komenteve për një shtatzëni të mundshme. Spekulimet nisën që në momentin kur Shkurta publikoi disa pamje ku shfaqej bashkë me bashkëshortin e saj Ermal Hoxha duke zbukuruar bredhin e Vitit të Ri.

Ajo i mohoi asokohe lajmet nëpër portale dhe tha se bëhej fjalë vetëm për disa kilogramë më tepër. Ndërkohë që sot, kanë rinisur thashethemet se këngëtarja është shtatzënë. Dyshimet janë ndezur nga një foto e saj e publikuar në Instagram ku shihet me dorën në bark, i cili është i rrumbullakosur. Të jetë thjesht çështje kilogramësh? Koha do t’a tregojë…

Postimi i Rezarta Shkurtës në Instagram

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Iksi: 26/12/2018 16:05

    Enver qenke ngritur nga varri ore te ardhte mandata?

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Hapësirat publike në plazhe, sipas jush janë:×

Lajmi i fundit

Mero Baze: Me gisht nga Dumani me sy nga Berisha

Mero Baze: Me gisht nga Dumani me sy nga Berisha