POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Rikthehet humori në Old Trafford, Sanchez i zë vendin trajnerit (VIDEO)

Solskjaer i tregon vendin në stol Alexis Sanchez

ANGLI- Një moment komik ka ndodhur në ndeshjen Manchester United kur Sanchez pas largimit nga fusha i ka zënë vendin Solskjaer. Nuk behet fjalë për postin e trajnerit por për vendin në stol që mban Solskjaer.

Sanchez pasi pësoi një dëmtim muskular u zëvendësua në minutën e 65-të dhe u ul aksidentalisht nw vendin e trajnerit, suedezi e kaloi situatën me sportivitet duke i thënë I buzëqeshur Sanchezit ‘’Çohu’’.

Nuk kishte si të kalonte ndryshe ky moment pas fitores së 5-të të Manchester United në po kaq ndeshje në drejtimin e Solskjaer.

Përsa i përket ndeshjes Manchester United fitoi me rezultatin 2-0 ndaj ... (LEXO KËTU)

a.k.
Komento