Rinis rivlerësimi pas karantinës! Në 3 Qershor ish-kryetarja e Gjykatës së Lartë në vetting

Shpresa Beçaj

TIRANE-Më datë 3 qershor rikthehet vetitngu pas 2 muajve karantinë. Në seancën e parë pas pandemisë në Komisionin e Pavarur të Kualifikimit do të jetë Shpresa Beçaj, ish-kryetare e Gjykatës së Lartë sot në Gjykatën e Apelit.

Seancat do të zhvillohen me masa sigurie dhe distancim social. Në hyrje të seancave te Pallati i Kongreseve do të ketë tunel dezinfektimi si dhe matje temperature.

Tek salla e madhe pranë Pallatit të Kongreseve do të lejohet trupi gjykues, një përfaqësues i ONM, një përkthyes dhe një anëtar i KPK-s si vëzhgues.

 • Sondazhi i ditës:

  A mendoni se kolaudimi i automjeteve në shtet do të sjellë përmirësim të shërbimit dhe sigurisë?

Komento

Komente

 • Taku: 29/05/2020 10:04

  Super e korruptuara me emrin e koduar valixhja Shpresa Beçaj

  Përgjigju
 • Korca: 28/05/2020 23:35

  Kuçeder eshte, duket nga surrati qe ka!!! Kurre mos u ngopshin ne kete jete !!! Vetem kur te vdesin do japin llogari ku do shkojne, se ska Vetting qe ti kape ne kete tani.

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Kreshnik Spahiu: Venecia i dha të drejtë Ramës, s’përshëndeti bojkotin e opozitës