Rita Ora tregon ngjyrën
e preferuar të veshjes

Rita Ora tregon ngjyrën<br />e preferuar të veshjes<br>
Këngëtarja e njohur me origjinë shqiptar, Rita Ora ka publikuar fotot më të reja në “Instagram” ku shfaqet me një fustan të shkurtër dhe një kostum vinili që është bërë enkas për natën e America’s Next Top Model.

Rita përveç talentit në muzikë shquhet edhe për veshjet e veçanta që nuk i ka asnjë këngëtare tjetër. Ajo ka marrë vëmendjen e mediave dhe botës së modës fillimisht me fustanin e kuq të shkurtër, ndërsa më pas veshi një kostum vinili po ashtu me ngjyrë të kuqe.

Në dixhiturën e fotos shkruan “Ngjyra ime e preferuar.” 

rita

Redaksia Online
Xh.F/Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A e zgjidh problemin me shqiptarët në Britani vizita e Ramës në Londër?×

Lajmi i fundit

Marrëveshja SHBA-Kanada, synon t'i japë fund kalimeve të emigrantëve mes të dy vendeve

Marrëveshja SHBA-Kanada, synon t'i japë fund kalimeve të emigrantëve mes të dy vendeve