Romancë e re në BBV, dy konkurrentët shkëmbejnë puthjen e shumëpritur

Romancë e re në BBV, dy konkurrentët shkëmbejnë puthjen e shumëpritur

Einxhel Shkira dhe Dj Dagz

Zhvillimet nga Big Brother kanë treguar zyrtarizimin e një tjetër historie dashurie. Bëhet fjalë për Einxhel Shkirën dhe Dj Dagz, marrëdhënia e të cilëve ka qenë shumë e përfolur në publik por edhe e komentuar mes banorëve.

Dy protagonistët të cilët prej ditësh kanë qenë mjaft të afërt me njëri-tjetrin kanë shkëmbyer puthjen e parë. Ndërsa konkurrentët ishin në gjumë Einxhel ishte shtrirë në krevatin e Dj Dagz, aty ku ndodhi edhe puthja e parë romantike mes tyre.  

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A po menaxhohet si duhet situata me zjarret në vend?×

Lajmi i fundit

Pas konfliktit me gruan, qëlloi me armë zjarri në ajër! Shpallet në kërkim 50-vjeçari në Vlorë

Pas konfliktit me gruan, qëlloi me armë zjarri në ajër! Shpallet në kërkim 50-vjeçari në Vlorë