Rrufeja godet dy herë makinën, shoferja dhe pasagjerët shpetojnë për mrekulli (FOTO+VIDEO)

SIBERI- Një rrufe goditi makinën e  Anna Nakaznykh, një punonjëse hekurudhe në Siberi.

"Unë u verbova për një sekondë të ndarë, kapa timonin me një kontroll të vdekjes. Ndodhi kaq shpejt", tha Galina vajza që filmoi rrufenë. 

Sipas "The Siberian Times", makina Toyota RAV4 nuk shpërtheu në flakë, por motori i saj u prish gjatë goditjes.

Më vonë shoferja postoi se të gjithë janë shumë mirë dhe makina po riparohet.

Ora 13:05
Rrufeja godet dy herë makinën, shoferja dhe pasagjerët shpetojnë për mrekulli
1/5
/r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se partitë politike do ta respektojnë kuotën gjinore; 30% gra në listat fituese të kandidatëve për deputetë?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Si do të votohet në Kryeqytet? Ja si do të ndaheshin deputetët nëse zgjedhjet do të bëheshin sot