POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

‘Rrugët tona ndahen këtu’/ Kamza shkarkon trajnerin Klodian Duro

Klodian Duro

Pas rezultateve negative në kampionat, Kamza ka shkarkuar nga detyra trajnerin Klodian Duro. Vendimi është njoftuar nga klubi në faqen zyrtare.

Klubi bene te ditur mbylljen e bashkepunimit me trajnerin Klodian Duro. Duke e falenderuar trajnerin per kontributin e tij te palodhur, perkushtimin dhe gjithçka dha per skuadren tone, bejme te ditur se rruget tona ndahen ketu. Mungesat e rezultateve na detyrojne te bejme nje zgjidhje tjeter ne kete moment. Trajnerit Klodian Duro, i urojme suksese ne karrieren e tij ne vazhdimesi dhe e konsiderojme gjithnje pjese te familjes sone.

Deklarata e ekipit të Kamzës

Pas 12 javësh, Kamza ndodhet në vendin e parafundit me 8 pikë, 4 më shumë se Kastrioti që mbyll renditjen.

d.ba.
Komento