Scarlett Johansson sërish beqare!
Ndahet nga bashkëshorti francez! 

Scarlett Johansson sërish beqare!<br />Ndahet nga bashkëshorti francez! 
Aktorja e njohur Scarlett Johansson dhe bashkëshorti i saj janë ndarë. Të gjitha këto dyshime janë ngitur që ku aktorja u shfaq në publik pa unazën e saj të martesës.

Arsyet se pse bukuroshja është ndarë nga Romain Dauriac, nuk dihen ende, por që një gjë është e sigurt që çifti i kanë dhënë fund raportit të tyre. Çifti i njohur ka një vajzë 2-vjeçare Rose Dorothy.

Redaksia Online
XH.K/Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Pse po tërhiqen kandidatët e Partisë Demokratike?×

Lajmi i fundit

U arrestuan pas përplasjes me policinë polake, lirohen 4 tifozët e kombëtares shqiptare

U arrestuan pas përplasjes me policinë polake, lirohen 4 tifozët e kombëtares shqiptare