Selimi në Hagë: Flas dhe e kuptoj shumë mirë gjuhën shqipe! Aktakuza e redaktuar

Njësoj si ish- presidenti Hashim Thaçi, edhe Rexhep Selimi ka deklaruar se aktakuza është e redaktuar.

"Po e flas dhe e kuptoj shumë mirë gjuhën shqipe. Një akt akuzë e redaktuar siç jeni ju në dijeni", tha Rexhepi. Më herët Thaçi tha se në këtë akuzë janë hequr akuza për shtëpinë e verdhë dhe trafikun e organeve, që kanë qenë kyçe për ngritjen e kësaj Gjykate Speciale.


Lajmi kryesor:

Akuzat për krime lufte/ Selimi në Hagë: Aktakuza e redaktuar! Nisa luftën me Adem Jasharin dhe e mbylla në krah të NATO-s! S'jam gjë tjetër veçse çlirimtar


B.K./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A jeni dakord me nismën e PS për të zbuluar politikanët bashkëpunëtorë të ish-sigurimit?×

Lajmi i fundit

Ish bashkëshorti nxjerr videot kur Britney Spears i bërtet dy djemve: Nuk mund të rri duarkryq

Ish bashkëshorti nxjerr videot kur Britney Spears i bërtet dy djemve: Nuk mund të rri duarkryq