SHBA-ja e futi në listën e zezë, reagon për herë të parë Vangjush Dako

SHBA-ja e futi në listën e zezë, reagon për herë të parë Vangjush Dako

Kryebashkiaku në detyrë i Durrësit Vangjush Dako në një prononcim për Report Tv u shpreh se nuk ka asnjë koment për vendimin e SHBA-së që i ndaloi hyrjen.

"S'kam asnjë koment" kështu u shpreh Vangjush Dako në një lidhje telefonike për Report Tv.

Departamenti i Shtetit sipas VOA-s i ndaloi hyrjen në Shtetet e Bashkuara të Kryetarit Dakos dhe anëtarëve të familjes së tij.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • prec zogaj: 31/07/2019 23:23

  KETIJ TI SEKUESTROHET PASURIA ,,,dhe te hetohet nga fillimi e deri tani veprimtaria e tij ne qytetin e durresit,,,te evidentohen demet qe ka sjelle ky buratin,,,,dhe te ndermerren masa per riparimin e tyre duke perfshire dhe shembjen e objekteve,,,,besoj se ne durres dhe plazh dako KA NJE TRASHEGIMI TE ZEZE,,,PA HARRUAR GOLEMIN DHE QERRETIN,,.//EDI RAMA DUHET TE JAPE LLOGARI PSE E MBESHTETI KETE PALACO,,DHE ATE TE VLORES, DHE ATE TE SARANDES...GAZETARET DUHET TJA BEJNE RAMES KETE PYETJE...//

  Përgjigju
 • Gjushi i Durresit: 30/07/2019 14:37

  Po te ishe i paperlyer do te kishje koment por je i dhj..e nga koka deri ne kembe. Ti e ke vendin ne Rec dhe jo ne Amerike.

  Përgjigju
 • Alvanos: 30/07/2019 14:24

  Mire qe PD dihet qe vodhi e dogji, por PS-ja çfare komenti ka duke qene se u betonizua Durresi pa kriter duke u bere i shemtuar dhe i pa banueshem? Cfare komenti ka PS-ja tani qe me Velieren mbuluan zbulime arkeologjike qe nga periudhe Ilirike dhe Romake? Vjen era korrupsion i rende dhe mos respektim ligjit. Po prokuroria? Do beje gje apo rilindja e drejtesise ishte vetem nje farse? Duam peshq te medhej brenda ne burg, majtas dhe djathtas.

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Marrëveshje në Ohër, po shkojnë Kosova e Serbia drejt pajtimit përfundimtar?×

Lajmi i fundit

Ambasadori i SHBA në Prishtinë pas takimit me Kurtin: Kryeministri i Kosovës të punojë me ne për ta zbatuar Asociacionin

Ambasadori i SHBA në Prishtinë pas takimit me Kurtin: Kryeministri i Kosovës të punojë me ne për ta zbatuar Asociacionin