Sherr mes vëllezërve Berisha?! Roberti publikon videon dhe tregon të vërtetën e marrëdhënies me Patrisin

Sherr mes vëllezërve Berisha?! Roberti publikon videon dhe tregon të vërtetën e marrëdhënies me Patrisin

Vëllezërit Berisha, Patrisi dhe Roberti me nuset përkatëse, Tuna dhe Nora

Para disa muajsh vëllezërit Berisha u vunë në qendër të mediave për shkak të konflikteve që filluan të lindnin mes tyre. Roberti e bëri të qartë që nuk kishte aspak marrëdhënie të mirë me nusen e vëllait, këngëtaren Altuna Sejdiu.

Për shkak të këtyre problemeve, Robi tregoi në një intervistë që nuk do të shkonte në asnjë festë familjare me Norën. Nga ana tjetër, i ftuar në një emision, Patrisi tha se për të e vetmja gjë që ka rëndësi është familja e tij, Tuna dhe djali i tyre Tian.

Pavarësisht nuseve, dy vëllezërit kanë treguar së fundmi se i duan fëmijët e njëri-tjetrit dhe e respektohen shumë. Ishte Roberti ai që publikoi në rrjetet sociale një video në të cilën shihet në një ambient shtëpie. Në video duket Rene, vajza e Robit dhe Norës që luan me shkopin e një timpani dhe të gjithë qeshin. Familja duket mjaft e lumtur dhe marrëdhënia mes dy vëllezërve Berisha qenka mjaft e mirë, për të gjithë ata që ende kishin dyshime.

//Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    'Rasti Qefalia', a fshihen gjobat pas akuzave të Këlliçit, Nokës, opozitës?×

Lajmi i fundit

Armando Broja hipën në avion me Chelsean, prova kundër Real Madrid dhe Cityt

Armando Broja hipën në avion me Chelsean, prova kundër Real Madrid dhe Cityt