POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

“Shkaku i çdo të mire”, Ardit Gjebrea dedikim emocionues bashkëshortes për fundvit

Moderatori Ardit Gjebrea dhe gruaja e tij Anila

Ardit Gjebra është një nga moderatorët më të dashur për publikun shqiptar. Ai është gjithashtu mjaft i rezervuar në lidhje me deklarimet e dashurisë në rrjetet sociale, por me rastin e fundvitit moderatori ka bërë një dedikim për bashkëshorten e tij Anilën.

Arditi ka publikuar një foto ku shihet me të gjithë pjesëtarët e familjes së tij dhe krahas shkruan: Nuk mund të më mungoje ne këtë kujtim Anila Gjebrea, shkaku i çdo të mire që ka familja ime sot!

Foto e publikuar nga Ardit Gjebrea

fl.mi.
Komento