POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Shkon të shpëtojë pushuesin që po mbytej, makina e policisë ngec në rërë në Velipojë/ VIDEO

Mesditën e sotme në Velipojë humbi jetën Ervid Palaj, pasi u fut në det për të shpëtuar të dashurën.

Palaj nxitoi për t'i ardhur në ndihmë, por në luftë me dallgët dhe detin e trazuar u mbyt vetë. Pushuesit njoftuan me shpejtësi ambulancën dhe policinë dhe tentuan t’i japin ndihmën e parë të riut, po ai nuk mundi të mbijetonte.

Report Tv ka siguruar një video nga Velipoja kur mbërrin makina e policisë, por në momentin që del nga rruga kryesore ngec në rërë. Automjeti u nxor nga rëra nga makina e ekspertizës, ndërsa sikur duket nga pamjet e kanë shtyrë disa pushues dhe një efektiv policie.

d.ba./al.sp.
Komento