Shoku iu plagos, policia në kërkim të Laert Haxhiut, rrethon pallatin te Xhamlliku (Detaje)

Kur kanë kaluar më shumë se 6 orë nga ngjarja te zona e Xhamllikut, forca të shumta të policisë së Tiranës deri paditen e sotme rrethuan zonën ku ndodhi plagosja, por edhe pallatin përballë shkollës Nike Dardan. Gazetari i Report Tv Merin Maçi raporton se kontrollet janë kryer në disa apartamente ky dyshohej se fshihej Orges Bilbili, por edhe bashkëpunëtori i tij në disa ngjarje kriminale gjithashtu i shpallur në kërkim Laert Haxhiu. Report Tv mëson se deri tani nga verifikimet dhe kontrollet e ushtruara janë gjetur vetëm disa prova materiale.
1586534317_POLICI.jpg


Lajmi kryesor:

I kërkon kartën ID, por i nxjerr armën/ Polici plagos të kërkuarin për vrasje në Lushnje! Merr plumb në këmbë edhe një kalimtare (PAMJET)


d.ba./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të ketë ndryshime në qeveri?×

Lajmi i fundit

John

Garderoba e fitores/ Kush të vesh mor bir, kush të qeth o xhan?