Shpërthimi në Sarandë/ Report Tv zbulon identitetin dhe siguron foton e viktimës 52-vjeçar (EMRI+FOTO)

Shpërthimi në Sarandë/ Report Tv zbulon identitetin dhe siguron foton e viktimës 52-vjeçar (EMRI+FOTO)

1719342628_armandinelaj.jpg

Identifikohet viktima e shpërthimit të djeshëm në Sarandë. Ai është Armandi Nelaj, 52 vjeç, banues në Sarandë.

Nelaj është biznesmen prej 13 vitesh dhe zotëron një kompani të mjeteve të rënda të ndërtimit.

Policia e Sarandës po heton intensivisht për ngjarjen, teksa është ngritur një grup hetimor i drejtuar nga Prokuroria e Sarandës.

Hetimet janë shtrirë në disa drejtime, përfshirë edhe ato me prapavijë kriminale.

 


Lajmi kryesor:

Mister në Sarandë/ 52-vjeçari u gjet i pajetë pas shpërthimit në det, dyshime për atentat! Biznesmeni që po bënte zhytje, identifikohet pas 24 orësh


G.K/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    FSHF rinovon kontratën me trajnerin e Kombëtares Sylvinho, a jeni dakord?×

Lajmi i fundit

Tatimet kujtesë bizneseve: Deklaroni pronësinë! Informacioni shërben për përllogaritjen e tatimit në burim

Tatimet kujtesë bizneseve: Deklaroni pronësinë! Informacioni shërben për përllogaritjen e tatimit në burim