‘Shpërthyen’ portalet për udhëtimin e saj në Dubai dhe zënkën me Balina Bodinakun, Beatrix mbështet Donaldin: Me ty

‘Shpërthyen’ portalet për udhëtimin e saj në Dubai dhe zënkën me Balina Bodinakun, Beatrix mbështet Donaldin: Me ty

Beatrix dhe Donaldi

Kryefjala e mediave rozë janë bërë sërish çifti Beatrix- Donald pas aludimeve se këngëtarja është larguar jashtë vendit, teksa i dashuri i saj ndodhet ende brenda shtëpisë më të famshme të momentit “Big Brother”.

Beatrix, pavarësisht “shpërthimit” të portaleve për udhëtimin e saj në Dubai dhe përfshirjes së saj në “skandalin” me Balinda Bodinakun, ka treguar se është më pranë se asnjëherë pranë Donaldit, i cili ndodhet në finalen e lojës.

“Me ty” ka shkruar Beatrix, duke publikuar edhe një video të Donaldit teksa këndon këngës e saj më të re, të cilën edhe ia ka dedikuar atij. Ajo ka ftuar miq dhe fansa të votojnë për DonDon-in e saj.

Kujtojmë se Donaldi më herët ka thënë se nëse Trixa ndodhet jashtë vendit, ai nuk do t’i fliste më me gojë.

 

J.GJ./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A jeni dakord me nismën e PS për të zbuluar politikanët bashkëpunëtorë të ish-sigurimit?×

Lajmi i fundit

Ish bashkëshorti nxjerr videot kur Britney Spears i bërtet dy djemve: Nuk mund të rri duarkryq

Ish bashkëshorti nxjerr videot kur Britney Spears i bërtet dy djemve: Nuk mund të rri duarkryq