Shtatë muaj sëbashku, Einxhel Shkira ndan me ndjekësin gjestin e parë të dashurisë nga DJ Dagz

Shtatë muaj sëbashku, Einxhel Shkira ndan me ndjekësin gjestin e parë të dashurisë nga DJ Dagz

Einxhel Shkira dhe DJ Dagz

Moderatorja Einxhel Shkira dhe Dj Dagz janë një nga çiftet e krijuara në “Big Brother Vip” e mesa duket, më jetëgjatë. Çifti tashmë janë të pandarë nga njëri-tjetri që pas përfundimit të formatit.

Ata nuk ngurrojnë të shfaqin publikisht dashurinë e madhe që kanë për njëri-tjetrin, dyshja sot feston 7 mujorin e tyre të lidhjes. Moderatorja tregoi për ndjekësit e saj në InstaStory një letër që ia ka shkruar DJ Dagz gjatë qëndrimit në shtëpinë e famshme.

“Qëndro vetvetja”- shkruhej në letër, ndërsa Einxhel tregoi se kjo ishte vepra e parë e dashurisë nga ana e ish-banorit.

Për ta rikujtuar periudhën gjatë qëndrimit në “BBVIP” kur çifti sapo kishin nisur romancën e tyre, Einxhel

 Einxhel ripostoi dhe disa foto apo video që fansat e tyre kishin publikuar.

1/2
G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Në Shqipëri do të prodhohen municione për Ukrainën, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Macron i rikthehet deklaratave për dërgim trupash në Ukrainë: Qëndrimet e mia mbi luftën janë të matura dhe të peshuara

Macron i rikthehet deklaratave për dërgim trupash në Ukrainë: Qëndrimet e mia mbi luftën janë të matura dhe të peshuara