‘Si është siguria në plazhe këtë verë?’, ja si u votua në sondazhin e Shqiptarja.com

‘Si është siguria në plazhe këtë verë?’, ja si u votua në sondazhin e Shqiptarja.com

Foto ilustruese

Ndërsa jemi në kulmin e sezonit turistik, Shqiptarja.com pyeti lexuesit se si është siguria në plazhe këtë vit.

Pyetjes ‘Siguria në plazhe këtë verë në krahasim me vitin e kaluar është?’ iu përgjigjën në total 4302 votues unikë.

23.6% shprehen se siguria është më e mirë, 35.8% thonë njësoj dhe 40.6% mendojnë se siguria në plazhe është me e keqe se një vit më parë.

Sondazhi është publikuar më 7 korrik dhe të dhënat e pasqyruara në këtë lajm i referohen rezultateve deri më datë 9 korrik ora 23:21

Për të votuar në sondazh, kliko KËTU.

SI.E./S.G/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Finalja mes Spanjës dhe Anglisë, sipas jush kush e fiton Euro 2024?×

Lajmi i fundit

Finalja e Euro 2024/ Tifozët anglezë pinë, urinojnë dhe zihen! Ka arrestime para finales

Finalja e Euro 2024/ Tifozët anglezë pinë, urinojnë dhe zihen! Ka arrestime para finales