Partneri mund të kishte prishur dhe familjen për lajmet e shëmtuara, Olta Gixhari ka dy fjalë për të: Ka përballuar urrejtjen dhe lajmet që dolën për mua

Partneri mund të kishte prishur dhe familjen për lajmet e shëmtuara, Olta Gixhari ka dy fjalë për të: Ka përballuar urrejtjen dhe lajmet që dolën për mua

Olta Gixhari dhe bashkëshorti i saj

Aktoja e njohur, Olta Gixhari, së fundmi ka qenë e ftuar në “Top Albania Radio” në emisionin “Ndryshe”, ku ka folur më shumë rreth jetës së saj personale.

Gixhari e falenderoi me fjalë shpirti bashkëshortin e saj, i cili e ka mbështetur atë gjatë gjithë qëndrimit të saj në “Big Brother VIP 2”.

Ajo tha se pavarësisht periudhës kur është urryer shumë nga publiku dhe disa nga disa prej banorëve, por edhe lajmet e shëmtuara që kanë qarkulluar në rrjet, bashkëshorti i saj i ka përballuar dhe mbështetur atë, ndërsa shtoi se po të kishte qenë dikush tjetër mund të kishte prishur edhe familjen.

“Falenderoj shumë bashkëshortin tim. Ai është një hero! Jo vetëm që ka përballuar urrejtjen që unë pata gjatë kohës së ‘BBV’, por dhe të gjitha lajmet e shëmtuara që kanë dalë për mua. Po të ishte ndonjë bashkëshort tjetër mund të kishte prishur edhe familjen", tha Olta.

Olta së shpejti do të bëhet nënë për herë të dytë, ndërsa gjininë e bebit aktorja nuk e ka zbuluar akoma.

S.S/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

Studio Live/ Beleri foli për nënën Greqi të Himarës, Anri Bala: Takimi Rama-Mitsotakis tregoi se është kapitull i mbyllur! Kikia: Ishte i mllefosur

Studio Live/ Beleri foli për nënën Greqi të Himarës, Anri Bala: Takimi Rama-Mitsotakis tregoi se është kapitull i mbyllur! Kikia: Ishte i mllefosur