'S'më jep role askush'/ Regjisori Çobani i përgjigjet Eva Alikajt: Nuk ka pranuar për arsyet e saj

'S'më jep role askush'/ Regjisori Çobani i përgjigjet Eva Alikajt: Nuk ka pranuar për arsyet e saj

Eva Alikaj dhe Indrit Çobani

Pas deklaratave të aktores Eva Alikaj se nuk i japin role regjisorët e drejtorët, ka folur regjisori Indrit Çobani duke thënë se nuk kanë asnjë konflikt. Arsyeja përse nuk i ka dhënë rol është se nuk i është dukur e përshtatshme për shfaqjen Edmond. Ndërsa për ‘Familjen Tot’, thotë se i kanë bërë ofertë por nuk ka pranuar për arsyet e saj.

“Unë isha duke bërë prova se jam duke punuar për diçka dhe më vini video në Whatsapp. Ça bëhet kështu? Më vonë e hapa dhe e pash, nuk e kam parë emisionin e plotë. E kanë portalet këtë ortekun e krijuar. Eva është një nga aktoret më të dashura dhe një nga mikeshat e mia më të mira. Nuk e di për cilën shfaqje e ka, ndoshta e ka për shfaqjen Edmond që unë kam vënë në skenë bashkë me Andian.

Unë kam biseduar bashkë me Evën për të qenë pjesëmarrese ne shfaqjen “Familja Tot”. Andia i ka ofruar një rol në këtë shfaqje, po nuk ka pranuar për arsyet e saj. Ndërsa tek Edmond, 4 gocat që pata fatin të punoja, po ta shikosh me vëmendje e kupton që aktorët janë të një brezi tjetri. U surprizova kur e pash këtë gjë”, tha Çobani në një intervistë televizive.

Kujtojmë se disa ditë më parë aktorja e mirënjohur Eva Alikaj në një intervistë për gazetarin Ermal Qorri në Report Tv solli disa ngjarje jo të këndshme për të.

 

 

Intervista e plote në N'Kohë

A.M./r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Aktori: 17/07/2022 15:21

  Aman kur eshte bere dhe Indriti me pas ndonjengje ne dore... 5 kile cun qe gjithe gjerat i ka nga emri babit ne rtsh. Nuk ka nje profil. Do te beje gazetarin si i ati. Twnton aktorin dhe me pas regjizorin. Ne gjithcka eshte ne nivelin mesatar. Ska shkelyer asnjehere. Me teper llafazan se sa ka brume

  Përgjigju
  • Besa. Sh: 22/11/2022 19:00

   Ahahhahaha moj xhane, kush nuk e kapi dot rrushin tha qe eshte i pabere. Po te kishe 2 byth burreri , do vije emrin te pakten . Pra vazhdo ne anonimatin tend si ne jete dhe ne komente ????

 • Eri: 17/07/2022 11:37

  Nje grua ne moshe nuk dilet ashtu si je veshur ti Eva

  Përgjigju
  • Plazhisti: 17/07/2022 18:11

   Po si dilet ne plazh o arabo me kostum ninja e ?

  • Anonim: 17/07/2022 12:56

   Jo eva po ne plazh dalin plakat kur vete i mer ne intervist .

 • Sondazhi i ditës:

  Ndryshe nga biznesi i vogël profesionet e lira do të tatohen, si ju duket?×

Lajmi i fundit

Ndarja nga jeta e Giorgio Napolitanos, mesazh ngushëllimi nga Begaj: Shqiptarët do ta kujtojnë gjithmonë për mbështetjen e tij në rrugën drejt BE

Ndarja nga jeta e Giorgio Napolitanos, mesazh ngushëllimi nga Begaj: Shqiptarët do ta kujtojnë gjithmonë për mbështetjen e tij në rrugën drejt BE