Eva Alikaj flet për herë të parë pas përjashtimit nga “BBV”: U kërkoj falje shqiptarëve

Eva Alikaj flet për herë të parë pas përjashtimit nga “BBV”: U kërkoj falje shqiptarëve

Eva Alikaj

Eva Alikaj ka folur për herë të parë që pas përjashtimit të saj nga “Big Brother Vip” dy ditë më parë.  Ajo u kërkoi ndjesë shqiptarëve.

“Mendoj se u skualifikova shumë shpejt. Edhe faji im është. Shpresova shumë që të toleronin pak, se tani do të fillonte loja ime. Ju kërkoj falje shqiptarëve. Se ka edhe të rinj që nuk duhet të dëgjojnë fraza të tilla. Unë arrita ekstremin dhe kërkoj ndjesë. Por, çdo njeri në familjen e tij ka momente që del nga vetja. Unë as nuk e di nga më doli ajo frazë (ta çaj kaftën). Njerëzit mbajnë mend vetëm atë dhe unë për atë frazë kërkoj ndjesë,”-u shpreh ndër të tjera Eva.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Iris: 04/03/2023 03:27

  Znj.Alikaj,mos na kerko ndjese per fjalet qe perdore,por na kerko ndjese qe na zhgenjeve duke e ulur veten aq poshte duke marre pjese ne BBV.Ju jeni royalty e kinematografise shqiptare,nuk keni pse e ulni veten kaq poshte duke marre pjese ne shfaqje te tilla.Keni pare Tom Hanks,Gene Hakman,Robert de Niro, Dusty Hoffman,Meril Stripp,George Cluny,Brad Pitt,De Caprio,etj te marrin pjese ne reality show ndonjehere ?! Vetem V.I.P te niveleve te fundit marrin pjese ne shfaqje te tilla,per para,ose per te ringjallur nga pak karrieren qe se kane patur kurre te shkelqyer,qe dhe titullin V.I.P e kane te tepert e te padrejte.

  Përgjigju
 • Dora d'istria: 03/03/2023 19:31

  Eva Alikaj as mos u merzit fare per mendimin tim as te mos ishe futur fare ne ate ndyresi se te perlyen dhe ty. Shume mire qe dole, ti je nje aktore e shkelqyer dhe ke vendin tend ne artin e mrekullushem shqiptar te para viteve 90. Se nga 90 e ketej arti si ka dhene ndonje veper per te qene shqiptareve.

  Përgjigju
  • Flutura: 04/03/2023 01:32

   Eshte ikone por komunikimi pertoke!

 • Ups: 03/03/2023 18:32

  Ai luiz barrboni kumarxhi ca nuk ka thon aty e nuk osht perjashtu. Big brother leshi

  Përgjigju
 • vlora 1: 03/03/2023 18:01

  Qendro ne lartesine e nje gruaje te moshuar se ke hyre ne moshen e trete e ti do te qethesh me sheleg

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Shqipëria në krah të Kosovës, nuk mbështet qëndrimin e BE-së: Si e gjykoni?×

Lajmi i fundit

Sulmi në Veri të Kosovës, BE: Nuk mund të barazohen terroristët me viktimat e terrorizmit

Sulmi në Veri të Kosovës, BE: Nuk mund të barazohen terroristët me viktimat e terrorizmit