Sot iu bë atentat kushëririt, Report Tv rikthen videon, si u vra Bardhok Pllanaj një vit më parë! Autorët e ndoqën 'kumbarin' e drogës dhe e ekzekutuan me 40 plumba

Report Tv rikthen videon e ekzekutimit të Bardhok Pllanajt në prill të 2021. Në video shihet momenti i fundit ku makina e autorëve tip "Passat" ndjek makinën e Bardhok Pllanaj, 46 vjeç, pak para ekzekutimit me armë zjarri. Shihen edhe lëvizjet e fundit të "kumbarit", i cili u bë shosh nga plumbat e vrasësve gjakftohtë. Ai po udhëtonte me makinë drejt Malësisë së Madhe, por është ekzekutuar rrugës.

Foto nga momenti kur automjeti i Bardhok Pllanajt ndiqet nga atentatorët vetëm pak çaste para se të ekzekutohej


Lajmi kryesor:

Atentat në Shkodër, qëllohet 4 herë nga një makinë në lëvizje drejt kushëririt të ‘kumbarit të drogës’ Bardhok Pllanaj, i ekzekutuar një vit më parë


SI.E./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Rithemelimi propozon votimin e detyrueshëm, jeni dakord?×

Lajmi i fundit

BE dëshiron të rifillojë negociatat me Turqinë

BE dëshiron të rifillojë negociatat me Turqinë