Speca me djathë, recetë në 3 minuta nga zonja Albana

Speca me djathë

Përbërësit:

  • 500 gr speca
  • 10 domatina
  • 100 gr djathë të bardhë
  • 1 fl qumësht
  • 2 lgj vaj luledielli
  • Kripë, piper
  • Hudhra sipas dëshirës

Përgatitja:

Skuqim specat, shtojmë domatinat me pak kripë përsipër. I spërkasim me qumësht, djathin e thërmuar përsipër dhe hudhra në fetëza.

MC/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A jeni dakord që personat e së njëjtës gjini të martohen ligjërisht?×

Lajmi i fundit

Escobar 'rishpalli' non-grata Berishën/ Meçaj në 'Repolitix': I bën thirrje opozitës të organizohet sa më shpejt! Kthupi: Anëtarësia të drejtohet tek Basha

Escobar 'rishpalli' non-grata Berishën/ Meçaj në 'Repolitix': I bën thirrje opozitës të organizohet sa më shpejt! Kthupi: Anëtarësia të drejtohet tek Basha