Stepan, ariu fotozhenik më i famshëm në botë (FOTO)

Foto nga ariu dhe vajza

Stepan është ariu më i famshëm i momentit.

Ai është rritur nga një çift rusësh dhe tashmë ka marrë famë edhe në rrejtin social Instagram.

Kur çifti del me ariun 24- vjeçar, duken si një familje normale që shëtisin, hanë ushqim e bëjnë lojëra bashkë.

Çifti thotë që ata e gjetën Stepanin kur ishte tre muajsh dhe sot ai ha 25 kg ushqim në ditë, që përfshin peshk, fruta e perime të ndryshme.

Për të mbajtur trupin në formë, Stepanit i pëlqen të luajë futboll.

Ariu ka marrë pjesë në një film kanadez, ku kishte rol kryesor.

Tashmë, përveçse ofron foto për njerëzit në Instagram, mund të vijë edhe në festa të ndryshme për rreth 2 mijë dollarë.

 • Sondazhi i ditës:

  Turizmi/A jeni të kënaqur me shërbimet dhe çmimet që gjeni në zonat turistike?

Komento

Komente

 • Shishtaveci: 17/12/2019 17:29

  Me i bukur se Flamur Nok Magjari)

  Përgjigju
 • O tej: 17/12/2019 17:16

  Ariu me i bukur eshte ariu i Vicidolit Berisha por me futyre qeni

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Ishte izoluar mëngjesin e sotëm nga forcat zjarrfikëse, riaktivizohet sërish vatra e zjarrit në malin e Dukatit