Stuhia detare, tragetet Durrës-Bari dhe anasjelltas me 10 orë vonesë

Foto ilustruese

Foto ilustruese

Moti me erë me drejtim nga jugu ka përfshirë të dy brigjet e Adriatikut që nga mesdita e djeshme (3 tetor).

Tragetet u nisën vetëm sot në orën 6:00 të mëngjesit nga Durrësi e nga Bari dhe mbërrijnë në porte rreth orës 14:00.

Trageti Ankona-Durrës është në orar dhe mbërrin në port rreth orës 11:00.

Ndërkohë anijet e tonazhit të vogël dhe peshkarexhat janë në spirancë derisa të pushojë stuhia detare.

E.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A po dështon zgjedhja e Presidentit me konsensus?×

Lajmi i fundit

John

Birësimi nga çiftet homoseksuale, Komisioneri për Diskriminimin për Report Tv: Nuk mund të shkohet direkt aty, jam pro bashkëjetesës