Suedi, befasi në kopsht, dhelpra kërcen në trampolinën e fëmijëve (VIDEO)

Një zonjë nga Tyresö, në qarkun e Stokholmit, nuk mund t’i besonte syve kur, duke parë nga dritarja e saj, ajo pa një dhelpër që shijonte kërcimin në trampolin e fëmijëve të saj.

"Ajo shkoi në trampolin dhe filloi të kërcejë", tha gruaja.

"Ajo luajti për një kohë dhe pastaj u largua nga kopshti ynë."

Dhe duke pasur parasysh sa i pëlqeu kërcimi, ka shumë të ngjarë që dhelpra të kthehet përsëri.

/b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A janë të përballueshme për ju çmimet e produkteve ushqimore?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Zaev: Bllokimi nga Bullgaria është i pandershëm për të dyja vendet, sidomos për Shqipërinë