Tabela me data, prova dhe fakte! Si u mbrojt Saimir Tahiri në Apel

1591883324_PROVA.jpg
Sot në gjykatën e Apelit, ashtu si te shkalla e parë Saimir Tahiri ka shpjeguar në një tabelë argumentet me data se ku ka qenë kur akuzohet dhe përse pretendon pafajësi.


Lajmi kryesor:

6 orë seancë! Në 24 qershor flet Apeli, Tahiri: Vendimin do ta pranoj, s'kam ikur nga politika! E kam bërë detyrën si ministër më mirë se këta që janë


  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të vendosen kufizime për personat e pavaksinuar?×

Lajmi i fundit

John

Pesë kafshët që e ndryshuan përgjithmonë njerëzimin