POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Vijojnë modelin e politikës me dhunë, ekstremistët e PD qëllojnë Veliajn me vezë/VIDEO

TIRANE- Partia Demokratike vijon modelin e politikës së dhunës. Të rinjtë e FRPD mesditën e sotme, teksa kryebashkiaku Erion Veliaj po shkonte në dëgjesën me artistët për debatin për shembjen e Teatrit Kombëtar e kanë qëlluar në befasi me vezë.

PD ditët e fundit ka kërkuar dëgjesa me ministren dhe kryebashkiakun për këtë temë dhe pikërisht në momentin që Erion Veliaj ishte nisur për këtë gjë për të dëgjuar artistët, për të diskutuar për zgjidhjen e debatit, ekstremistët demokratë e kanë qëlluar me vezë.

Situata është normalizuar, pas ndërhyrjes së bodigardit dhe personave të tjerë që kanë qenë me kryebashkiakun në momentin që është sulmuar nga të rinjtë demokratë.

/
Komento

Komente

 • memento mori: 15/06/2018 16:24

  jane aty per te na sherbyer e jo per te na çperfyturuar ate pak gje te vertet qe ka ngel nga Tirana kryeqytet. Na iku jeta duke provu eksperiment pas eksperimenti me kta njerez qe duan vec b e tyre.

  Përgjigju
 • Er-leshi: 15/06/2018 09:08

  Pse iu prish nuri Lal-by*fikut,qe e quan politike dhune ko*en e vezes?! Po jashte djegin Parisin, Athinen,Berlinin etj, po te prekesh Teatrin Kombetar e te ndertosh kulla hajduterie. Bol-i , mos u merzit per 3 ko*e veze ,se pas ketij shkrimi do te te japim ndonje PPP.

  Përgjigju
 • Tironci: 15/06/2018 00:54

  Mire Veliaj te jape dorheqje sepse o besuar qe lalin e don gjithe Tirana po nuk PASKA qene e vertete

  Përgjigju
 • Sajmiri I mamit: 15/06/2018 00:04

  Oh mami barku fain e Kane fiqt qe ka ngrene

  Përgjigju
 • Popull: 15/06/2018 00:01

  KJO ESHTE RREVOLTA E POPULLIT VAZHDON FORTUNA KUKESI PAKENAQESIJA NDAJ RAMES DHE KRRICAVE TE RAMES QE PO E MARRIN NE QAFE KETE POPULL TE VUAJTUR

  Përgjigju
 • Kamaleoni: 14/06/2018 19:50

  Uaaaa u indinjuan mavite per nje kokerr veze... si pelqyes te ngjyres jeshile tashme te bardhe qe jeni...si e tepert eshte te indinjoheni per nje hedhes vezesh...psh personalisht per privatizimin e gjithe tiranes ne forme parkingu, 4fishimin e ujit, taksen e 4fishuar te baneses, kioskat vend e pavend qe dihet kush i gezon...do kisha perdorur nje veze struci ose dhe nje pjeper, se kur ja kan kercit presidentit USA spo ja hudhkan lalkes... shikoni me mire se mos ja ka hudh vetes per protagonizem se ju enveristat ngordhni per te prodhuar lajm dhe keni goxha fantazi ne kete fushe...

  Përgjigju
 • gezimi: 14/06/2018 15:55

  Ai thote “mos me prek me dore” dhe nuk duhet ta prekesh. Duhet t’i ishe kthyer me shqelma

  Përgjigju
 • Aleanca e leshit te dhise PD-leshedhi: 14/06/2018 14:49

  Kafshet e Vicidolit gjejne shesh e bejne pershesh. Keshtu ndodh kur policia i le te lire.

  Përgjigju
 • Emigranti: 14/06/2018 14:34

  Do e tregoi fytyrën maloku që është kafsh.jepi bukë kalamajve or malok derri.

  Përgjigju
 • Vlonjati: 14/06/2018 14:10

  bravo ju lumte tra*i, kshu ecet perpara.

  Përgjigju
 • Prenushi: 14/06/2018 14:09

  Shkembime pervojash me vllezerve.PD po e imiton perdite e me shume Vetevendosjen e Albin Kurtit.Me tymnaje e flake ne Parlament .Me veze mbi kundershtaret,tani vetem mungojne mollotovet dhe plotesohet cikli.Ne njeren dhe ne tjetren ane te kufirit e tera behet nene lufte per pushtet.PD do perfundoje me zi se VV-ja sepse e gjitha eshte aktzrim.

  Përgjigju
 • Roza: 14/06/2018 13:58

  Po ku mbeshtetet PD te keta halabake qe jane gati te bejne cdo gje, edhe te thuaj e me veze per te mos shkelqyer Shqiperia. Ato leke qe je marre ti halabak i PD per te gjuajtur nje njeriu European si Erioni, shko futu punes qe te fitosh leke te paster me djersen e ballit e jo me veze. Kursei ato veze e ushqe kalamajte e tu e mos I meso kalamajte e tu te nxjerrin leke duke u paguar nga turpi i kombit tone PD në Salem kriminel e Lulin kukull

  Përgjigju
 • Youngtribune.com: 14/06/2018 13:42

  O cuna po ku ishte Luli ne Bashki a ju shkonte nepermend se dikush do e qellonte me veze.Ju shiteni per 20 Mije leke nga opozita e pashprese.sa poshte ka rene rinia e sotme.

  Përgjigju
  • Roza: 14/06/2018 14:14

   Shume saj te, por ku halabak nuk perfaqeson rinine e sotme. Ku perfaqeson plerat e vendit qe duhet te zhduken e te mos lejohen te shperndajne eren e qelbur neper kryeqytet. Policia duhet me e forte. Ne Europe e do e rraste ne burg kete rrugac rrugesh ndersa ky rrugac guxon e thote mos me prek me dore.

 • Shqiptari: 14/06/2018 13:39

  Shushunjat thithin aty ku kalon gjaku, te pangopurit ngjiten dhe thithin aty ku kalon parja.

  Përgjigju
 • Goni: 14/06/2018 13:36

  Erjon me ty do bëjm shum rrug bashk. Je i shkëlqyer. Turpi që bën lejua atyre. Do e tregojn votimet se sa të do Tirana ty. Pun të mbar e mos ndalo. Ju falenderojmë.

  Përgjigju
 • Zamir: 14/06/2018 13:12

  Lali Eri vazhdo punen ti dhe qent le të lehin se atë dinë vetëm

  Përgjigju
 • Lali: 14/06/2018 12:53

  Turp ca legenash I gjun me veze njeriut qe kapunuar e popunon me shum me shum nga te gjith erjoni osht per ti bo shembull perte gjith te tjeret W ka bo tironen Persembari

  Përgjigju
 • Festim Hyka: 14/06/2018 12:49

  Paskemi qen popull shum i eger dhe i trash....

  Përgjigju
 • Andi: 14/06/2018 12:44

  Po mblidhen shume sinjalizime dhe do raportoheni te autoritetet perlatese ju te Report Tv per komentet qe publikoni

  Përgjigju
  • Shpellar vicidoli: 14/06/2018 16:25

   Cpate mor bir, po ti ishe mire. Meru me sport mos u mer me politiken e shqupit.

 • Ben Tironci: 14/06/2018 12:44

  Na qelbi malokeria dhe Babaloqia.Shpellare dhe e brek pa lare...

  Përgjigju
  • Youngtribune.com: 14/06/2018 13:43

   Nuk I leviz as edhe nje presje

  • nordiku: 14/06/2018 13:20

   Ben Tironci ne fakt vetem ne katundet e tiranes rotullohej po*dha neper poture 1 vit resht pa dale aq pisanjosa e pijanece jeni.Pinjolle tedenje te atij qe ju beri qytet mduket ish mongol turqie.

 • agim: 14/06/2018 12:41

  Ky eshte shtet leshi.Fatkeqsi kombetare. Keto plehra duhet te futen ne burge menjehere dhe gjyqi neser ne mes te sheshit ku te pakten mbi 5 vjet sduhet pare diellin Shtet leshi.

  Përgjigju
  • rrem vogli jr.: 14/06/2018 13:28

   por dhe hajdutet duhen fut ne burg, si dhe ata qe I mundesojne te vjedhin qytetaret e tiranes

 • Fredi: 14/06/2018 12:34

  Veprime banale te inspiruara nga njerez banale si Salianji. Ai qe fliste dukej qe ishte tirons i vjeter hahahahaha Lali Eri meriton ta qellosh me m*t por garda e republikes nuk ishte ne gatishmeri. Po sikur ky person i deshperuar dhe i nxitur nga Salianjet, Kerricet, Griderite te kishte tjeter mision? Garda dhe Policia e shtetit duhet te kryejne mire detyren e tyre. Prokuroria te hetoje mbi kete dukuri shtazarake. Nuk eshte e rastesisshme, eshte e organizuar. E pate se ku perfunduan " trimat " e VV ne kosove, si qen i terhoqi policia rrugeve aty ku vepron shteti. plasinj brenda keta vandale dhe jepuni nje dru te mire qe mos tu shkoje me mendja. Po na grabitin edhe te drejten per te protestuar keta kerma. Nuk jam dakort te prishet teatri, po ku te protestoj? Mes ketyre kalbesirave?

  Përgjigju
 • osmanI: 14/06/2018 12:02

  jane te paguar keta nga tropoja

  Përgjigju
 • tonin: 14/06/2018 11:57

  verini maske ketyre qenve qe lehin rruges

  Përgjigju
 • Qoqja: 14/06/2018 11:55

  Epo kto gjera te tilla vetem nje organizate kriminale e ben jo nje organizat rinie . Turpi i shekullit i P D qe po rrit nje rini te tille qe ska asgje me jeten demokratike por vetem me jeten e rrumpalles dhe anarshise Lulzim Basha ke pergjegjesin para popullit per kto maskaralliqe qe po mbjell shpejt apo vone do varesh aty ku vrave 4 vete ne bulevard .FARE E KEQE .DEMOKRACIA KA LIGJE DHE RREGULLA DEMIKRATIKE JO MIELL VEZE DHE SHKATRRIME .Me kto maskaralliqe qe po ben e shkermoqe P .D .

  Përgjigju
 • roni: 14/06/2018 11:54

  Legenat ne befasi veprojne.

  Përgjigju
  • Youngtribune.com: 14/06/2018 13:44

   Kan ngel keq per Kokaine cubat e tropojes.hahaha

 • Mario: 14/06/2018 11:51

  Te dhiefsha bodigardin. Shkrepja njehere o merum.

  Përgjigju
 • Lexues: 14/06/2018 11:48

  Ceshte ky titull "stupid"!!! Dhune...dhune me veze?? Absolutisht nuk jeni me te mire se te tjeret, le tw flase Bollino per gazetwri profesionale sa te doje.

  Përgjigju
 • Mario: 14/06/2018 11:46

  Na hapen barkun, nuk dikan gje tjeter vetem dhune. Mos me prek me dore i thote. Prit kur te dali ne tv e te denoncoi dhunen e ushtruar per shkak te detyres partiake. Sa llum na rrethon. Te imagjinosh se keta nje dite do vine ne pushtet....

  Përgjigju
 • Maruaj: 14/06/2018 11:46

  Shifeni malokun kok pa lar si bohet trim se s'ka ra në hund lesh maloku e pastaj qan maloku me ra në hund lesh .

  Përgjigju
 • AMSTERDAM: 14/06/2018 11:41

  I Q ROBT E MALOQIT TE ZBRITUR NGA SHPELLAT E VICIDOLIT.RRACE QENESH NUK BEHEN NJEREZ KETA.DUAN TE BEJNE SHURREN TE PARLAMENTI SI MUMUMUMUUUUUUULI.

  Përgjigju