Të shtrirë dhe të përqafuar, Einxhel dhe Dagz shfaqen në gazetën zvicerane

Të shtrirë dhe të përqafuar, Einxhel dhe Dagz shfaqen në gazetën zvicerane

Dj Dagz dhe Einxhel

"Big Brother" është emisioni më i ndjekur i momentit dhe çifti i ri Einxhel-Gagz ka "fituar" zemrat e shqiptarëve. Po kush do ta mendonte se fotoja e tyre do të shfaqeshin në gazetën zvicerane.

Gazeta zvicerane “20 Minuten” në një postim para dy ditësh ka shkruar mbi atë që quhet “kënaqësi fajtore” apo “guilty pleasure”, gjëra që ty të japin kënaqësi, por ndihesh në faj që i ndjek.

Ndjekësit e kësaj faqe që mesa duket shumë prej tyre janë shqiptarë e kanë renditur "Big Brother" ndër "kënaqësitë e tyre fajtore" në slide-n e 5.

J.GJ./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A po menaxhohet si duhet situata me zjarret në vend?×

Lajmi i fundit

Pas konfliktit me gruan, qëlloi me armë zjarri në ajër! Shpallet në kërkim 50-vjeçari në Vlorë

Pas konfliktit me gruan, qëlloi me armë zjarri në ajër! Shpallet në kërkim 50-vjeçari në Vlorë