Tërmeti në Shqipëri, universiteti 'Aleksandër Moisiu' në Durrës pezullon mësimin deri më 6 dhjetor

Universiteti 'Aleksandër Moisiu' në Durrës

1574952424_al.png

Universiteti "Aleksandër Moisiu" në Durrës ka vendosur pezullimin e procesit mësimor për javën e ardhshme deri më 6 dhjetor. Ndërkohë, në tre godinat universitare janë bërë verifikimet e duhura dhe gjendja paraqitet pa probleme. Të rinjtë po vijojnë të japin ndihma për të prekurit nga tërmeti.


Lajmi kryesor:

TRAGJEDI/ 50 viktima nga tërmeti! Forcat e kërkim-shpëtimit tre ditë operacione nën rrënoja (VIDEO)


//Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Vlerësimi që ju keni për punonjësit e Policisë së Shtetit është?×

Lajmi i fundit

John

Me fishekzjarrë, valle e këngë, Kroacia hap urën e re që bashkon territorin e saj