Tërmeti që shkundi vendin! Këngëtarja: Nuk kam përjetuar më të frikshëm (FOTO)

Një tërmet i fuqishëm 5.8 ballë, goditi pasditen e sotme  Shqipërinë. Tërmeti me epiqendër në Durrës shkaktoi dëmet më të mëdha në qytetin bregdetar, zonat përrreth si dhe në kryeqytet. Pamjet tmerrese dhe pasojat e shkaktuara ngjallën reagim në rrjet. 

Gjithashtu edhe këngëtarja, Fifi në një postim të bërë në Instagram shkroi “Kurrë në jetën tem tërmet ma të frikshëm përjetu nuk kom, ishalla jeni mirë të gjithë”. 

A.P./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Deri në 80 mijë lekë gjobë për përdorimin e celularit në timon, jeni dakord?

Komento