'Ti je 100 mijë euroshi im', batuta që 'çmendi' shikuesit e 'Big Brother' vjen surprizë nga qielli

 “Ti je 100 mijë euroshi im “, kjo ishte shprehja që fluturoi mbi shtëpinë e "Big Brotherit" mëngjesin e sotëm.

Kjo ishte surpriza e veçantë që mori balerini, Ilir Shaqiri nga Sabiani, shoku i tij më i mirë, i cili trashmë nuk ndodhet brenda shtëpisë.

“Ti je 100 mijë euroshi im", është një batutë e cila ka bërë shumë bujë në rrjet dhe është përdorur mjaft. Ai e ka thënë për Ilirin, teksa ishte ende brenda shtëpisë, për t'i treguar se ai ka fituar në lojë një mik shumë të mirë.

J.GJ./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A po dështon zgjedhja e Presidentit me konsensus?×

Lajmi i fundit

John

OBSH: Mund të rriten rastet e lisë së majmunëve në muajt e verës