Tragjike në Shëngjin, shkoi me pushime te e bija por 78-vjeçari mbytet teksa notonte në det! Dyshohet prej atakut kardiak

Plazhi i Shengjinit

Një 78 vjeçar ka gjetur vdekjen në Shëngjin. I moshuari ka humbur jetën teksa po lahej ne det dhe vdekja dyshohet të ketë ardhur nga ataku kardiak. 78-vjeçari kishte ardhur për pushime te e bija ne Lezhe, ndërsa ditën e sotme kishte shkuar për të bërë plazh.

“Më datë 08.05.2021, në Shëngjin, Lezhë është mbytur në det shtetasi F.L.,78 vjeç,  banues në Gjirokastër.  Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”, thuhet në njoftimin e policisë.

K.T./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A është rimëkëmbur ekonomia juaj familjare pas vështirësive të hasura gjatë pandemisë?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Pas 8 muajsh Thaçi dhe personalitet e tjerë të luftës së UÇK-së në Hagë do të takohen me familjarët