Transferimi i tij te Barcelona, “ylli” i Brazilit mohon gjithçka

Transferimi i tij te Barcelona, “ylli” i Brazilit mohon gjithçka

Lojtari i Çelsit, Uillian

Shtypi spanjoll ka shkruar se lojtari i Çelsit, Uillian do të kalojë nga anglezët te Barcelona gjatë kësaj vere, por futbollisti, nga pika e grumbullimit të kombëtares së Brazilit në Rusi, ka mohuar gjithçka.

“Edhe unë kam lexuar në disa faqe në internet dhe në ndonjë gazetë se mund të shkojë te Barcelona, por e vërteta është se nuk kam marrë asnjë ofertë dhe faktikisht për momentin mendoj vetëm për Kupën e Botës. Te Barcelona janë dy nga miqtë e mi më të mirë si Kutinjo dhe Paulinjo, por kjo nuk është një arsye për t’u larguar nga Çelsi, ku gjithashtu kam një “mal” me miq dhe shokë të mirë,” – tha Uillian.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Kush mendoni se qëndron mbrapa sulmit ndaj Top Channel?×

Lajmi i fundit

'Polonia asnjë rast, kanë portier të mirë', Cikalleshi: Kombëtarja ka hapur një kapitull të ri

'Polonia asnjë rast, kanë portier të mirë', Cikalleshi: Kombëtarja ka hapur një kapitull të ri