Trofeu i Ligës së Kampionëve niset për në stadiumin 'Ataturk' (VIDEO)

Trofeu i Ligës së Kampionëve niset për në stadiumin 'Ataturk' (VIDEO)

Trofeu i Champions League


Inter dhe Manchester City do të përballen sot në 21:00 finalen e Ligës së Kampionëve. Para pak minutave, trofeu është nisur për në stadium, atje ku në fund do të përfundojë në duart e skuadrës angleze ose italiane.


Lajmi kryesor:

VIDEO/ Manchester City dhe Guardiola në majë të Evropës, 'Qytetarët' mposhtin Interin në finalen e Champions League! Marrin trofeun e parë


S.DH/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria në krah të Kosovës, nuk mbështet qëndrimin e BE-së: Si e gjykoni?×

Lajmi i fundit

U bë bashkëpunëtori i drejtësisë, Artan Tafani tregon kush e vrau Albi Bashaliun në Peqin! U qëllua nga autorë me kapele e maskë COVID-i

U bë bashkëpunëtori i drejtësisë, Artan Tafani tregon kush e vrau Albi Bashaliun në Peqin! U qëllua nga autorë me kapele e maskë COVID-i