U fut për t’u larë në det, mbytet 67-vjeçari në plazhin e Golemit

Foto ilustruese

Një 67-vjeçar është mbytur pasditen e sotme në Golem, pasi u fut për t’u larë, por nuk mundi të dilte i gjallë nga deti. Me një njoftim për mediat, Policia bën me dije se ngjarja u regjistrua rreth orës 14:45, ku viktimë mbeti 67-vjeçari me inicialet Xh.K..

Nuk dihen ende rrethanat e ngjarjes, nëse 67-vjeçari pësoi ndonjë komplikacion shëndetësor ndërsa ndodhej në ujë duke humbur për pasojë jetën

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

J.SH./J.GJ./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A e mbeshtesni nismen Ballkani i Hapur krijuar nga Shqipëria, Serbia dhe Maqedonia e Veriut?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Conference League/ Vllaznia eliminohet në turin e dytë, Ael Limasol e mposht edhe në Shkodër