U konfliktuan brenda në lokal më pas vranë njëri-tjetrin me armë, zbardhen emrat e dy viktimave në Kavajë

U konfliktuan brenda në lokal më pas vranë njëri-tjetrin me armë, zbardhen emrat e dy viktimave në Kavajë

1680111202_zjarr.JPG

Altin Rexha dhe Edmond Gosa janë dy viktimat që ndërruan jetë mbrëmjen e sotme në Kavajë. Mësohet se dy viktimat janë konfliktuar në lokal me njëri tjetrin dhe më pas kanë përdorur armën e zjarrit dhe thikën. Edmond Gosa ka goditur me thikë Altin Rexhën, më pas ky i fundit ka qëlluar tre herë ndaj Gosës. Të dy për pasojë kanë humbur jetën pasi janë transportuar në spital.


Lajmi kryesor:

Përplasje me thika dhe armë zjarri në Kavajë, 2 viktima, njëri kishte përdore fëmijën! Konflikti nisi 3 ditë më parë, sot u takuan për 'sqarim' (EMRAT)


B.V/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet që Kosova të pranojë propozimin e Ramës për Asociacionin?×

Lajmi i fundit

Vrau Elton Çiçon për hasmëri në 2016 në mes të Bllokut, kush është Jani Aliaj! Apeli i GJKKO i konfiskoi sot pasuritë

Vrau Elton Çiçon për hasmëri në 2016 në mes të Bllokut, kush është Jani Aliaj! Apeli i GJKKO i konfiskoi sot pasuritë