U përmend në dëshmi, avokati Doga: Me Artan Tafanin piva kafe para tre muajsh, nëse më donin të vdekur do më kishin vrarë 100 herë

U përmend në dëshmi, avokati Doga: Me Artan Tafanin piva kafe para tre muajsh, nëse më donin të vdekur do më kishin vrarë 100 herë

Adriatik Doga, avokati i permendur në dëshminë e të penduartit të drejtësisë Artan Tafani, tha se nëse Laert Haxhia ka dashur që ta vrasë mund ta kishin bërë. 

 "Nuk di asgjë çfarë ka ndodhur fare, e kam marrë vesh nga konferenca për shtyp e drejtorit të përgjithshëm të Policisë së Shtetit, Rrumbullaku. Nga 2021-shi e deri sot mund të më kishin vrarë nga 100 herë ata", tha ai për Report Tv.

Me Tafanin avokati shtoi se ka pirë kafe para tre muajsh.

"E kam kushëri Mariusin, Artan Tafanin, para 3 muajsh kam pirë kafe"


Lajmi kryesor:

Laert Haxhiu 'donte ta ekzekutonte', avokati Doga për Report Tv: Tafanin e kam kushëri, familjarët më kërkuan ta mbroja në gjyq, pastaj dëgjova se donte më vriste


B.K/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A e forcon sigurinë dhe rolin e Shqipërisë baza e NATO-s në Kuçovë?×

Lajmi i fundit

Kupa e Shqipërisë/ Egnatia në gjysmëfinale, mposht 3-1 Laçin! Partizani pret Kukësin

Kupa e Shqipërisë/ Egnatia në gjysmëfinale, mposht 3-1 Laçin! Partizani pret Kukësin